Zawód i specjalność:

 • Psycholog
 • Kognitywista
 • Edukator seksualny

Tytuły:

 • dr n. o zdrowiu
 • magister psychologii
 • terapeuta par
 • magister kognitywistyki

Funkcje:

 • Asystent badawczo-dydaktyczny w Zakładzie Zdrowia Reprodukcyjnego
  i Seksuologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
 • Członek Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego

 

Kontakt:

 

Działalność zawodowa:

Jestem doktorem nauk o zdrowiu, psychologiem (specjalność psychologia kliniczna człowieka dorosłego), edukatorem seksualnym, kognitywistą i terapeutą par. Aktualnie specjalizuję się w dziedzinie psychoseksuologii w Zakładzie Seksuologii Medycznej
i Psychoterapii CMKP w Warszawie.

Pracuję z osobami dorosłymi i młodzieżą, prowadzę konsultacje psychologiczne indywidualne, rodzinne oraz par. Konsultacje odbywają się stacjonarnie w gabinecie oraz on-line. W swojej pracy stosuję podejście integracyjne opierając się przede wszystkim na nurcie poznawczo-behawioralnym oraz na podejściu systemowym. Pracuję z osobami przeżywającymi trudności w relacjach międzyludzkich, w trakcie kryzysów w związkach, doświadczającymi zaburzeń nastroju, trudności emocjonalnych oraz przy rozwiązywaniu innych ważnych dla pacjentów problemów. Specjalizuję się również w psychologicznych aspektach problemów seksualnych.
Jestem jednak przekonana, że wiedza psychologiczna znajduje zastosowanie nie tylko w sytuacjach kryzysowych. Uzyskanie wglądu – zrozumienie swojego zachowania, emocji, myśli, schematów działania, umiejętność formułowania i realizacji założonych celów pomaga nam w życiu codziennym – od życia prywatnego po zawodowe.

Od 2014 roku pracuję również jako nauczyciel akademicki na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach w Zakładzie Zdrowia Reprodukcyjnego i Seksuologii, w ramach pracy akademickiej prowadzę zajęcia dydaktyczne ze studentami i doktorantami, seminaria dyplomowe oraz jestem opiekunem prac powstających w Studenckim Kole Naukowym.

Jestem autorem i współautorem artykułów naukowych oraz rozdziałów publikowanych w czasopismach i monografiach naukowych. Jako edukator seksualny prowadziłam warsztaty dla rodziców, edukacje dla osób niepełnosprawnych intelektualnie i ich opiekunów oraz kierowanych do specjalistów: położnych, pielęgniarek, fizjoterapeutów. Wielokrotnie byłam również prelegentem oraz prowadziłam warsztaty na krajowych i międzynarodowych konferencjach naukowych. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach specjalistycznych, warsztatach i szkoleniach.