Aktualności

Krakowskie Koło Psychoanalizy Nowej Szkoły Lacanowskiej oraz Centrum Studiów Humanistycznych Wydział Polonistyki UJ zapraszają do udziału V Konferencji z cyklu Psychoterapia-Psychoanaliza pt. „Ciało, seksualność, tekst. Teoria a praktyka kliniczna”

Szczegóły na stronie konferencji: www.seksualnosc.psychoanaliza.com.pl

  • Termin: 21-23 marca 2014
  • Miejsce: aula Centrum Studiów Humanistycznych UJ, ul. Grodzka 64 w Krakowie.
  • Patroni honorowi: Konsul Generalny Francji, New Lacanian School, Polska Federacja Psychoterapii
  • Cel: psychoanalitycy lacanowscy chcą się spotkać: z psychoterapeutami, psychiatrami, literaturoznawcami, specjalistami od seksu by wymienić poglądy na temat traktowania kwestii seksualności, ciała w ich podejściu.
  • Odbiorcy: Konferencję adresujemy do zarówno do psychoterapeutów jak i naukowców oraz studentów.
  • Materiały konferencyjne: między innymi, program oraz streszczenia a po konferencji przewidziana publikacja.

W piątek, tj. 21 marca, po obradach zapraszamy do udziału w spektaklu pt.” Przebudzenie wiosny”. Szczególy na stronie konferencji w zakładce „Informacje praktyczne”

Organizatorzy wydaja zaświadczenie potwierdzające udział w konferencji. Ponieważ konferencja oprócz wartości naukowych ma walory szkoleniowe mamy więc nadzieję, że zaświadczenia będą respektowane przez środowiska naukowe oraz większość liczących się w Polsce podejść psychoterapeutycznych. Prezentacje gości zagranicznych oraz dyskusja będzie tłumaczona z języka francuskiego na język polski.

Opłaty za konferencje są zróżnicowane.

Pracownicy oraz studenci Uniwersytetu Jagiellońskiego maja wstęp bezpłatny chyba że zechcą nabyć teczkę z materiałami konferencyjnymi oraz zaświadczenie to wnoszą opłatę w wysokości 20 zł

Dla pozostałych studentów też znaczne ulgi.

Członkowie dwóch Krakowskiego oraz Warszawskiego Psychoanalizy Lacanowskiej NLS oraz członkowie Polskiej Federacji Psychoterapii – zniżki.

Serdecznie zapraszamy; nie będzie to czas stracony!
w imieniu organizatorów, Alina Henzel-Korzeniowska