Aktualności

piątek, 10 Kwiecień 2020

Wesołego Alleluja!

W imieniu ZG PTT serdeczne gratulacje dla naszego kolegi Marka Jana Tracz z okazji nadania mu Certyfikat specjalisty w zakresie Seksuologii.

Z najlepszymi życzenia dla Ciebie Marku :)

czwartek, 28 Listopad 2019

Nasze 3 monografie do nabycia


Z Dr Magdalenę Grabowską podczas wręczenie Certyfikatu PTT Specjalista Seksuologa.

Serdeczne gratulacje dla Pani doktor z tej piękne okazji i z najlepszymi życzeniami sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

Prezes ZG PTT
Bassam Aouil

środa, 9 Październik 2019

Nagroda Rektora UMK dla członka ZG PTT

Nasz kolega i członek ZG PTT odebrał na początku roku akademickiego nagrodę Rektora UMK za pierwszy na Ukrainie i po ukraińsku podręcznik pozamedycznych aspektów opieki paliatywnej hospicyjnej którego był inspiratorem i redaktorem.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
W imieniu ZG
Prezes Bassam Aouil

środa, 9 Październik 2019

Nasza najnowsza Monografia

Miło mi bardzo poinformować, że nasza najnowsza monografia naukowa PTT uzyskała pozytywną recenzję i numeru ISBN. Już niebawem do druku, a w najbliższym czasie do nabycia.

Na ręce autorów tekstów zawartych w naszej monografii, a także na ręce recenzenta Pana Profesora zwyczajnego dra hab.n.med Zygmunta Zdrojewicza składam gorące słowa podziękowania. Mam nadzieje, że lektura niniejszej monografii PTT będzie dla wszystkich nie tylko intelektualną, ale także duchową ucztą. Gorąco Państwa zachęcamy do lektury i już wstępnie zapraszam do Seminarium Naukowego PTT wokół tematyki monografii, które zaplanowane już w listopadzie tego roku.

Zachęcam do aktywnego udziału w życiu PTT.


Strona 1 z 151234510...Ostatnia »